Σύσταση Δ.Σ. Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων για τα σχολικά έτη 2018-2020

Σύσταση Δ.Σ. Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων για τα σχολικά έτη 2018-2020:

1. Μαρία Μακράκη – Πρόεδρος- Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  2. Μαρία Ποντίκα – Aντιπρόεδρος- Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  3. Μαρία Κατσικονούρη – Tαμίας-  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  4. Αντιγόνη Κοτζαμάνη - Γραμματέας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  5. Τζένη Μοσχονισώτη  - Μέλος
  6. Ποθητή Σαρίκα - Μέλος